דלג לתוכן הראשי

איך שמים סומק ?

איך שמים סומק? סומק, זה עולם ומלואו, הוא יכול להיות טבעי, ויכול להיות רומנטי, ילדותי, צעיר, יש כל כך הרבה סגנונות וגוונים, איך לא הולכים לאיבוד, ואיך מדייקים..? בסרטון הזה בחרתי ללכת מהקל אל הכבד, להתחיל בסומק טבעי ולהגיע לשיא ה glow והגלאם.
נתחיל בטבעי, ליצירת סומק טבעי עדיף לשתמש במספר גוונים, נגיד שלושה, אחד על השני, ואז באמת מקבלים הסמקה טבעית מאוד ומרומזת. פה בסרטון אני משתמשת ב peach B ראשון מעליו הוספתי מעט natural B וקינחתי ב apricot B.
אני מעדיפה שימוש במברשת קטנה יחסית בסומק, ככה שיישב מדוייק, ולא ישתלט על כל הפנים. ואז כי אי אפשר בלי קצת glow, פינקתי בצללית שימרית עדינה blonde, מעל עצם הלחי.
קיבלתי סומק מושלם עדין וטבעי. ועכשיו אם בא לי מראה זוהר יותר לערב.. אפשר להוסיף סומק באיירבראש, בחרתי כאן בסומק אפרסקי מס' 83 ומעליו התזתי מעט ברונזר. ככה בשביל השלמות, וגם בשביל ה glow.

גבות בשתי דקות

גבות מהוות את מסגרת הפנים והעין, מחליטות על ההבעה שלנו, ויש להן תרומה חשובה ליופי שלנו. גם אם לא התאפרנו היום, חשוב מאוד, שכן ניגע קלות בגבות.. כי ככה אנחנו הרבה יותר יפות. יש להדגיש את הגבה אך אסור להכביד עליה, המראה חייב לשאר טבעי ורך, אנחנו לא רוצות ליצור מראה קשוח מידיי.
בכדי ליצור מראה טבעי, אני מעדיפה להשתמש בשני גווני צללית, כאן בחרתי בdarkC ו brow2. אני משתמשת בשני סוגי מברשת, האחת אלכסונית והשנייה מברשת מסקרה, להברשה. אני מתחילה בצללית הכהה יותר darkc, איתה אני יוצרת את מסגרת הגבה, ומברישה כדי לעדן.
את הגבה עצמה אני ממלאה ב brow2 הבהירה יותר ומברישה כל הזמן.
בעזרת קונסילר מס'2 אני יוצרת עפעף "נקי" ואז בעזרת קונסילר בהיר יותר, מס' 0 אני מבהירה את החלק שמכל הגבה, כך אני יוצרת רכות ומתיחה של העין.
וכן.. אף אחד בכלל לא יודע שהתאפרתי ...

הצללות בקלי קלות

הצללות עם המוצרים של snobmakeup הן עניין של מה בכך, קל פשוט ומהיר. יש לנו שלושה גווני צללית מותאמים להצללות:
Brow 1 - צללית גבות והצללות מותאמת במיוחד לבלונדיניות, מתאימה להצללות אף, ואין בה אדום.
2.red C - מתאימה לשחומות .
3.dark C - מתאימה לכהות עור. בכדי לעשות הצללות נכונות, יש קודם כל להניח מייקאפ במרקם אחיד.
קמילה משתמשת פה במייקאפ מושלם ובאיירבראש אישי נטען. היא בעצם משתמשת בטכניקת ההתזה, המייקאפ דק כלכך, ולא רואים אותו, אבל הוא מסתיר הכל. כלכך עדין ומחמיא לעור.
לאחר מכן בעזרת מברשת רכה וצללית red c קמילה עושה הצללה מתחת לעצם הלסת, ומתחת לעצם הלחי.
מייד לאחר מכן, עם מברשת דקה יותר ורכה, וצללית brow1 בצידי האף, ליצירת מבנה אף צר יותר, ועצם הגבה החוצה לכיוון הרקה, ליצירת עין מלוכסנת יותר
בהצלחה❤️

לייב בנושא צילום עצמי למאפרות

לייב ראשון שלי מהאינסטגרם, בו אירחתי את צלמת האופנה ענת קזולה, שנתנה טיפים מצוינים בנושא צילום עצמי, איך נראה הכי טוב ונעביר מסרים בווידאו בצורה הטובה ביותר. והטיפים: 1. תכנון מוקדם- תמיד תכננו את הסרט בעזרת תסריט או סטורי בורד. ככל שהתכנון המוקדם יהיה מדוייק יותר, כך תהנו מעשייה מתסכלת פחות😜 תדעו מה אתם צריכים בדיוק ובכל זמן, בכדי לייצר כל תמונה בסרט.  2. עיצוב סט- היי רואים לכם מאחורה, 🤣🤣 כן וזה חשוב כל מה שנכנס לפריים הוא סט, יש לו השפעה, ויכול לשמש בתוך האמירה שלכם לתמוך או לשבש את המסר שלכם, לכן, תנו לזה חשיבות וסדרו פריים נכון לכם. 3. תאורה - בסרט תוכלו למצוא הסברים על הרינג (חברה הטוב ביותר של המאפרת) גודל ועוצמות, בכדי לצלם את האיפור שלכן בצורה הטובה ביותר. 4. מיקומים--מיקום הטלפון/מצלמה  שלכם הוא חשוב ביותר, תמיד החמיאו לעצמיכן.. ואל תוותרו על זוית צילום מנצחת, כשאתם מניחים את אביזר הצילום, בגובה הנכון לכם.. טיפ.. כוונו ישר אל העיניים👀. 5.סאונד-כן, לא.. מיקרופון.. ואיזה.. וגם, מה קורה עם voice over. 6. עריכה- באיזו אפליקציה לערוך ואיך לצלם נכון, לעריכה נוחה יותר אח"כ.. 7. רקע-באיזה רקע נכון להשתמש, צבעים ואיך להאיר אותו. 8. הצגת המוצרים-איך הכי נכון להציג מוצרים בסרטון וידאו למטרות שיוק ומכירה.  ועוד קצת שאלות מהקהל... אז כנסו ללינק ליצור צילום מנצח ❤️רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן

1. מבוא
1.1. ברוך הבא לאתר www.SNOBMAKEUP.co.il (להלן -"האתר"), את האתר מפעילה חברת SNOBMAKEUP
1.2. גישה אל האתר מאושרת בכפוף לתנאים המפורטים להלן (להלן - "תנאי השימוש").
1.3. על המשתמש באתר לקרוא את תקנון זה בעיון טרם גלישה באתר. המשך גלישה ועיון במידע המפורסם מהווים את הסכמת המשתמש להוראות התקנון.
1.4. תקנון האתר ניתן לשינוי בכל עת ע"י SNOBMAKEUP, על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך במסירת הודעה מראש. SNOBMAKEUP רשאית, לתקן, להוסיף או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. שינוי בתקנון יכנס לתוקפו מרגע פרסומו באתר.
1.5. השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ואילו התנאים יחולו על כל משתמשי האתר.
2. תנאי שימוש באתר:
2.1 ההרשמה לאתר מיועדת לבני 18 ומעלה בלבד.
2.2 בעת ההרשמה לאתר יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמא אישית אשר ילוו את המשתמש בכל שימוש באתר. לאחר מכן יש לספק מידע נוסף: ת.ז, כתובת, דוא"ל, טלפון וכ"ד.
2.3 ההרשמה לאתר הינה אישית ואין לצרף אדם נוסף ללא הסכמתו ומבלי שקרא את תקנון האתר.
2.4 אין להשתמש באתר זה לצרכי מסחר ו/או בכל שימוש אחר למטרה בלתי חוקית.
2.5 אין באפשרות הרשת לבצע סינון או ניפוי של הנרשמים באתר.
2.6 בעת ההרשמה למאגר הלקוחות של רשת SNOBMAKEUP הלקוח מאשר משלוח דיוור ישיר בעל תוכן פרסומי באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, ומכשיר הטלפון הנייד (SMS) וזאת ללא כל עלות מצד הלקוח.
2.7 מעבר לדיוור חומר פרסומי, הודעה על מבצעים וכ"ד, רשת SNOBMAKEUP לא תעשה כל שימוש במידע זה ללא הרשאת הלקוח, להוציא מקרים בהם נדרש הדבר על פי דין כדי למנוע שימוש לרעה.
2.8 בעת פניית הלקוח באמצעות הדואר האלקטרוני תשמש כתובתו אך ורק לצורך מענה ולא למטרה אחרת וכמו כן לא תימסר כתובתו לכל גוף אחר. במידה והלקוח מעוניין לקבל באמצעות הדואר האלקטרוני מידע נוסף מרשת SNOBMAKEUP עליו ליידע את הרשת בדבר רצונו.

3. מידע ותכנים באתר:
3.1 אתר SNOBMAKEUP הינו אתר תוכן, פרסום ושיווק, מעת לעת האתר יכלול כתבות תוכן, הטבות שונות, מבצעים, מענה לשאלות לקוחות והכל בכפוף לתקנון האתר.
3.2 התכנים והמידע המוצגים באתר מקורם במנהל האתר ו/או בSNOBMAKEUP ו/או תכנים שמקורם בצדדים שלישיים. מנהל האתר ישתדל שהמידע יהיה מדויק אם כי ייתכנו אי דיוקים ושיבושים בין היתר, הקורים עקב תקלות טכניות או טעויות אנוש. מובהר בזאת כי מנהל האתר ו/או SNOBMAKEUP לא יהיו אחראים לכל נזק עקיף ו/או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר.
3.3 תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל בסניפי הרשת.
3.4 הרשת אינה מתחייבת לכמות מלאים בכל הנוגע לפירסומי המוצרים באתר.

4. קישורים לאתרי אינטרנט ושירותים נוספים
4.1 באתר עשויים להיכלל קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים ע"י SNOBMAKEUP. SNOBMAKEUP לא תישא באחריות לאתרי האינטרנט המקושרים ואין לראות בקישור לאתר כלשהו משום המלצה על אותו אתר. הקישורים נועדו אך ורק לנוחיותם ולידיעתם של המשתמשים. SNOBMAKEUP רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.
5. תקלות ואבטחת מידע
5.1. המשתמש באתר מצהיר כי ידוע לו כי יתכנו מקרים, בין אם בשליטת מנהל האתר ובין שלא בשליטתו, לרבות הפסקות חשמל, פריצות לאתר, נפילת שרתים טעויות אנוש וכו' בהן יאבד מידע ו/או יוצג מידע חלקי ו/או מוטעה ו/או לא תתאפשר הגלישה באתר ו/או לא יישמרו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, ו/או וכל תקלה אפשרית אחרת, והוא מוותר על כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה.
5.2. SNOBMAKEUP אינה מתחייבת כי האתר יופעל ללא הפרעה, או בלי טעויות, או הפסקות או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשב מנהל האתר, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

7. תנאים נוספים
7.1. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. בכלל זה, אין לפרסם כל מידע שהוא מעליב, משמיץ, שקרי, מאיים, פוגע בפרטיות, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
7.2. באם גולש יפר את תנאי התקנון מנהל האתר יהיה רשאי להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישתו לאתר.
7.3. SNOBMAKEUP רשאית להמחות את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי כפי שתמצא לנכון וללא כל חובה מצד SNOBMAKEUP לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.
7.4 פרשנות אכיפתו של תקנון זה בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
גלישה באתר מהווה הסכמה לקבל ולנהוג על פי התקנון ולכן מי שאינו מסכים לתנאי השימוש חלקם או כולם, מתבקש שלא לעשות שימוש באתר זה.

מדיניות החזרה

ביטול עסקה ע"י הלקוח

1. ניתן לבטל רכישת מוצרים באתר אך ורק ובהודעת דוא"ל ל SNOBMAKEUP באמצעות צור קשר באתר בלבד, בצירוף פרטי העסקה, שם הלקוח,שם בעל הכרטיס ומס' אסמכתא.
2. ביטול עסקה ברכישת מוצרים תוך 24 שעות (יום עסקים אחד) מביצוע העסקה ללא חיוב דמי ביטול וזאת בתנאי ובמידה והמוצר עדיין לא נשלח.
3. ביטול עסקה ברכישת מוצרים תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעת דוא"ל שתשלח אל SNOBMAKEUP ישירות אל צור קשר באתר.

4. אם סופק המוצר ללקוח, חלה חובת החזרת המוצר על הלקוח. את המוצר ניתן להחזיר אל SNOBMAKEUP באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום בלבד לכתובת : "עבור SNOBMAKEUP ז'בוטינסקי 26 רחובות
על הלקוח חלה חובה לידע את האתר מראש על כוונתו לביצוע החזרת מוצר לצור קשר באתר.
כל עלות והוצאות עבור המשלוח מאת הלקוח אל SNOBMAKEUP תהיה על חשבון הלקוח בלבד. לא תחול כל עלות בגין המשלוח על SNOBMAKEUP או מי מטעמה.
5. מוסכם כי החזר כספי בניכוי דמי ביטול עיסקה יבוצע לאחר קבלת המוצר בחזרה למחסני SNOBMAKEUP ובתנאי שאושר ע"י SNOBMAKEUP על תקינות המוצר החוזר .
6. על הלקוח להחזיר את המוצר כשהוא לא נפתח ובאריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
7. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח מאת האתר(SNOBMAKEUP) אל הלקוח, גם אם טרם קיבל את המוצר ודמי ביטול עיסקה בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪ (הנמוך מבניהם)
8. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נפתחו ,אלא לאחר שהאתר (SNOBMAKEUP) או מי מטעמו נתן את הסכמתו מראש ובכתב.
9. לא ניתן לבצע החזרה עבור מוצרים אשר נמכרו במחיר מועדף/מבצע כגון : חיסול מלאי, עודפים, וכיוצא בזה.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה שבוצעה באתר בהתקיים התנאים הבאים:
1. במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .
2. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
3. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .
4. במקרה של ביטול עסקה ע"י האתר יחויב המשתמש בדמי ביטול ע"פ הכללים שנקבעו במקרה של ביטול עסקה ע"י הלקוח (סעיף 4 ) לרבות זמנים ותעריפי תשלום.