דלג לתוכן הראשי

צללית Chocolate

  • מק"ט : 1DZ6VGSXFO
  • מחיר: 88
    מחיר מבצע: 80
אזל המלאי עבור /

תיאור:

Chocolate 
  •  צללית חומה בעלת הברקה שוקולדית קלה
  • בעלת מרקם אחיד ומגע משי
  • נוחה להנחה
  • עשירה מאוד בפיגמנט
תגובות:1. מבוא
1.1. ברוך הבא לאתר www.SNOBMAKEUP.co.il (להלן -"האתר"), את האתר מפעילה חברת SNOBMAKEUP
1.2. גישה אל האתר מאושרת בכפוף לתנאים המפורטים להלן (להלן - "תנאי השימוש").
1.3. על המשתמש באתר לקרוא את תקנון זה בעיון טרם גלישה באתר. המשך גלישה ועיון במידע המפורסם מהווים את הסכמת המשתמש להוראות התקנון.
1.4. תקנון האתר ניתן לשינוי בכל עת ע"י SNOBMAKEUP, על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך במסירת הודעה מראש. SNOBMAKEUP רשאית, לתקן, להוסיף או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. שינוי בתקנון יכנס לתוקפו מרגע פרסומו באתר.
1.5. השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ואילו התנאים יחולו על כל משתמשי האתר.
2. תנאי שימוש באתר:
2.1 ההרשמה לאתר מיועדת לבני 18 ומעלה בלבד.
2.2 בעת ההרשמה לאתר יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמא אישית אשר ילוו את המשתמש בכל שימוש באתר. לאחר מכן יש לספק מידע נוסף: ת.ז, כתובת, דוא"ל, טלפון וכ"ד.
2.3 ההרשמה לאתר הינה אישית ואין לצרף אדם נוסף ללא הסכמתו ומבלי שקרא את תקנון האתר.
2.4 אין להשתמש באתר זה לצרכי מסחר ו/או בכל שימוש אחר למטרה בלתי חוקית.
2.5 אין באפשרות הרשת לבצע סינון או ניפוי של הנרשמים באתר.
2.6 בעת ההרשמה למאגר הלקוחות של רשת SNOBMAKEUP הלקוח מאשר משלוח דיוור ישיר בעל תוכן פרסומי באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, ומכשיר הטלפון הנייד (SMS) וזאת ללא כל עלות מצד הלקוח.
2.7 מעבר לדיוור חומר פרסומי, הודעה על מבצעים וכ"ד, רשת SNOBMAKEUP לא תעשה כל שימוש במידע זה ללא הרשאת הלקוח, להוציא מקרים בהם נדרש הדבר על פי דין כדי למנוע שימוש לרעה.
2.8 בעת פניית הלקוח באמצעות הדואר האלקטרוני תשמש כתובתו אך ורק לצורך מענה ולא למטרה אחרת וכמו כן לא תימסר כתובתו לכל גוף אחר. במידה והלקוח מעוניין לקבל באמצעות הדואר האלקטרוני מידע נוסף מרשת SNOBMAKEUP עליו ליידע את הרשת בדבר רצונו.

3. מידע ותכנים באתר:
3.1 אתר SNOBMAKEUP הינו אתר תוכן, פרסום ושיווק, מעת לעת האתר יכלול כתבות תוכן, הטבות שונות, מבצעים, מענה לשאלות לקוחות והכל בכפוף לתקנון האתר.
3.2 התכנים והמידע המוצגים באתר מקורם במנהל האתר ו/או בSNOBMAKEUP ו/או תכנים שמקורם בצדדים שלישיים. מנהל האתר ישתדל שהמידע יהיה מדויק אם כי ייתכנו אי דיוקים ושיבושים בין היתר, הקורים עקב תקלות טכניות או טעויות אנוש. מובהר בזאת כי מנהל האתר ו/או SNOBMAKEUP לא יהיו אחראים לכל נזק עקיף ו/או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר.
3.3 תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל בסניפי הרשת.
3.4 הרשת אינה מתחייבת לכמות מלאים בכל הנוגע לפירסומי המוצרים באתר.

4. קישורים לאתרי אינטרנט ושירותים נוספים
4.1 באתר עשויים להיכלל קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים ע"י SNOBMAKEUP. SNOBMAKEUP לא תישא באחריות לאתרי האינטרנט המקושרים ואין לראות בקישור לאתר כלשהו משום המלצה על אותו אתר. הקישורים נועדו אך ורק לנוחיותם ולידיעתם של המשתמשים. SNOBMAKEUP רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.
5. תקלות ואבטחת מידע
5.1. המשתמש באתר מצהיר כי ידוע לו כי יתכנו מקרים, בין אם בשליטת מנהל האתר ובין שלא בשליטתו, לרבות הפסקות חשמל, פריצות לאתר, נפילת שרתים טעויות אנוש וכו' בהן יאבד מידע ו/או יוצג מידע חלקי ו/או מוטעה ו/או לא תתאפשר הגלישה באתר ו/או לא יישמרו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, ו/או וכל תקלה אפשרית אחרת, והוא מוותר על כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה.
5.2. SNOBMAKEUP אינה מתחייבת כי האתר יופעל ללא הפרעה, או בלי טעויות, או הפסקות או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשב מנהל האתר, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

7. תנאים נוספים
7.1. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. בכלל זה, אין לפרסם כל מידע שהוא מעליב, משמיץ, שקרי, מאיים, פוגע בפרטיות, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
7.2. באם גולש יפר את תנאי התקנון מנהל האתר יהיה רשאי להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישתו לאתר.
7.3. SNOBMAKEUP רשאית להמחות את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי כפי שתמצא לנכון וללא כל חובה מצד SNOBMAKEUP לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.
7.4 פרשנות אכיפתו של תקנון זה בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
גלישה באתר מהווה הסכמה לקבל ולנהוג על פי התקנון ולכן מי שאינו מסכים לתנאי השימוש חלקם או כולם, מתבקש שלא לעשות שימוש באתר זה.

מדיניות החזרה

ביטול עסקה ע"י הלקוח

1. ניתן לבטל רכישת מוצרים באתר אך ורק ובהודעת דוא"ל ל SNOBMAKEUP באמצעות צור קשר באתר בלבד, בצירוף פרטי העסקה, שם הלקוח,שם בעל הכרטיס ומס' אסמכתא.
2. ביטול עסקה ברכישת מוצרים תוך 24 שעות (יום עסקים אחד) מביצוע העסקה ללא חיוב דמי ביטול וזאת בתנאי ובמידה והמוצר עדיין לא נשלח.
3. ביטול עסקה ברכישת מוצרים תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעת דוא"ל שתשלח אל SNOBMAKEUP ישירות אל צור קשר באתר.

4. אם סופק המוצר ללקוח, חלה חובת החזרת המוצר על הלקוח. את המוצר ניתן להחזיר אל SNOBMAKEUP באמצעות דואר ישראל, בדואר רשום בלבד לכתובת : "עבור SNOBMAKEUP ז'בוטינסקי 26 רחובות
על הלקוח חלה חובה לידע את האתר מראש על כוונתו לביצוע החזרת מוצר לצור קשר באתר.
כל עלות והוצאות עבור המשלוח מאת הלקוח אל SNOBMAKEUP תהיה על חשבון הלקוח בלבד. לא תחול כל עלות בגין המשלוח על SNOBMAKEUP או מי מטעמה.
5. מוסכם כי החזר כספי בניכוי דמי ביטול עיסקה יבוצע לאחר קבלת המוצר בחזרה למחסני SNOBMAKEUP ובתנאי שאושר ע"י SNOBMAKEUP על תקינות המוצר החוזר .
6. על הלקוח להחזיר את המוצר כשהוא לא נפתח ובאריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
7. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח מאת האתר(SNOBMAKEUP) אל הלקוח, גם אם טרם קיבל את המוצר ודמי ביטול עיסקה בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪ (הנמוך מבניהם)
8. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נפתחו ,אלא לאחר שהאתר (SNOBMAKEUP) או מי מטעמו נתן את הסכמתו מראש ובכתב.
9. לא ניתן לבצע החזרה עבור מוצרים אשר נמכרו במחיר מועדף/מבצע כגון : חיסול מלאי, עודפים, וכיוצא בזה.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה שבוצעה באתר בהתקיים התנאים הבאים:
1. במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .
2. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
3. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .
4. במקרה של ביטול עסקה ע"י האתר יחויב המשתמש בדמי ביטול ע"פ הכללים שנקבעו במקרה של ביטול עסקה ע"י הלקוח (סעיף 4 ) לרבות זמנים ותעריפי תשלום.